News / 15 Shtator 2023, 14:55

Këngëtarja e dashur e publikut Elsa Lila vjen me një koncert madhështor në Tiranë, ja në cilën datë zhvillohet

Këngëtarja e dashur e publikut Elsa Lila vjen me një koncert

“Finalmente, Elsa” do të jetë koncerti madhështor që këngëtarja shqiptare Elsa Lila do të mbajë në Tiranë më 1 nëntor të këtij viti në Pallatin e Kongreseve.

Pas shumë vitesh jashtë Shqipërisë, ikona e këngës shqiptare dhe të huaj kthehet në vendin ku ajo nisi karrierën si këngëtare, për t’i dhuruar publikut dashurinë që ajo e fitoi falë zërit tepër emocionues.

Elsa Lila vitin e kaluar mori pjesë në Festivalin e 61 të RTSH, ku rrëmbeu çmimin e parë sipas votave të jurisë.

 

 

Horoskop