News / 21 Shkurt 2024, 21:20

Për herë të parë në teatër të dy, nuk do ta besoni sa qenka rritur mbesa e Agron Llakajt

Për herë të parë në teatër të dy, nuk do ta

Aktori i humorit Agron Llakaj ka folur shpesh në intervista për dashurinë e madhe që ka ndaj mbesës së tij, Adeas.

Sot ai ka postuar një foto nga teatri, ku po ndjek së bashku me mbesën shfaqjen "Dashuri me kushte". 

Ajo që bie në sy është se Adea tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë.

Për herë të parë në teatër të dy, nuk do ta

"Dashuri, motiv dhe gjithçka! “My Adea”…dashuri e madhe po shumë e madhe, e thënë si dikur kur isha fëmije, e dua ‘sa qielli dhe sa toka’!!", ka thënë aktori më herët./Living

 

 

Horoskop