News / 3 Dhjetor 2023, 16:28

Po krenon jo vetëm prindërit, por të gjithë shqiptarët; Vajza e moderatores së njohur Gerta Heta arrin 2 rekorde të reja

Po krenon jo vetëm prindërit, por të gjithë shqiptarët;
Në shtëpinë e këngëtares dhe moderatores së famshme Gerta Heta, është duke u rritur një kampione e vërtetë. E kemi fjalën për vajzën e saj, Luna, e cila tashmë po rrëmben fitore të njëpasnjëshme jashtë kufijve të Shqipërisë.

Së fundmi ka marrë 2 rekorde të reja kombëtare të vendosura në 50 dhe 100 m shpinë për moshat 11-12 vjeç, në eventin që u zhvillua në Athinë këtë fundjavë, me 2000 notarë pjesëmarrës, "Panathinaikos International Cup".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gerta Heta (@gertaheta)


ka qenë vetë moderatorja që e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku shkruan: "Kjo është vajza ime! Së fundmi ka marrë 2 rekorde të reja kombëtare të vendosura në 50 dhe 100 m shpinë për moshat 11-12 vjeç, në eventin që u zhvillua në Athinë këtë fundjavë, me 2000 notarë pjesëmarrës, "Panathinaikos International Cup.So proud of my love, Luna."

Horoskop