News / 3 Mars 2024, 10:25

Xheraldina Vula tregon se si i ka raportet me Sarën tani që ajo u nda nga Ledri

Xheraldina Vula tregon se si i ka raportet me Sarën tani që ajo u nda

Xheraldina Vula , nëna e Ledri Vilës, njihet për natyrën e saj të hapur dhe gazmore.

Së fundmi e ftuar në emisionin "In & Out" ajo ka rrëfyer shumë histori nga jeta dhe karriera e saj.

Por midis të tjerash ajo u pyet edhe se si janë raportet me Sarën, ish nusen e saj, tashmë që ajo dhe Ledri i dhanë fund martesës së tyre.

Pyetjes ajo nuk i është përgjigjur direkt, por tha  se “Unë i kam punët me krejt mirë”.

Horoskop