Specialistët Living / 30 Prill 2018, 07:55

Produktet që Sara u rekomandon të gjitha vajzave/ Rutina e kujdesit të lëkurës në mëngjes

rwrwe

Nëse mendoni se aplikimi i makeup-it, pra realizimi i një grimi në mënyrë perfekte është sekreti i një lëkure të përsosur e keni gabim! Sara është këtu për të na thënë që kujdesi për lëkurën është primar, e në një lëkurë të shëndetshme e të trajtuar mirë ,nuk ka sesi makeup-i të mos rrijë bukur.
Në videon e mëposhtme Sara do të ndajë me ne rutinën ekujdesit të lëkurës në mëngjes dhe produktet e saj të preferuara nga L’Occitane. Nga pastruesi i lëkurës e deri tek kremi hidratant shikoni të gjitha truket për rutinën e mëngjesit nga Sara Karaj

Horoskop