Bashkë me revistën Living një Dhuratë nga Always
Jeto bukur, jeto me Living!

 

Kontakte:

Për reklama:
Tel: +355 44 800 402
E-mail: [email protected]

Kryeredaktore:
[email protected]

Për abonime në revistë:
[email protected]

Living Nr. 36

 • - Femme Fatale - trendi më i ri i sezonit
 • - Ndriço me "Chanel"
 • - Maria Clara de Rada – zonja e ambasadorit të Brazilit në Tiranë
 • - Një vilë neoklasike nga "Dolce Casa"
 • - Iva Tiço - "Për vete", por edhe "për të gjitha ne"!
 • - Mirela Kumbaro - 10 librat që kanë shënjuar jetën time
 • - 50 receta festive
 • - Surrealja e Sara Kolamit
 • - Ekskluzive - rrëfehet Getoar Selimi
 • - Jonida Maliqi – moda është brendi, jo dukje
 • - ADC - stilistët e së ardhmes
~ Dimër 2019 ~ Lexo online

Living Nr. 35

 • - Sfidat e suksesshme të Jona Spahiut
 • - Tendencat e makijazhit vjeshtë / dimër
 • - Kodet shëruese të fustaneve të Ema Savahl Kojës
 • - Iva Tiço- leksione nga Madame Chic
 • - Luiza Gega, kampionia shqiptare në një rrëfim për "Living"
 • - ADC - talent show i parë për modën në Shqipëri
 • - Me forcën e thjeshtësisë
 • - Street Style i Aurela Nasedkin
 • - Moda në duart e Borës
 • - Game of Farms-Dhurata Thanasi
 • - Ronaldo Lekaj, lezhjani, mik i yjeve të Hollivudit
~ Vjeshtë 2019 ~ Lexo online

Living Nr. 34

 • - Çfarë nuk duhet të mungojë në valixhen e kësaj vere?
 • - Si ta hidratojmë lëkurën në verë?
 • - Të grimohesh bukur edhe në stinën e nxehtë
 • - Eranda Libohova - Pushime me Tekilën
 • - San Pietro Resort - jo vetëm një shtëpi pushimi
 • - Ambasadori i Suedisë hap dyert e rezidencës së tij
 • - Xheraldina zbulon sekretet e familjes Vula
 • - Olen Cesari - pushime në Hënë me violinë
 • - "Martesa" e Bora Zemanit me binjakët
 • - Bukuroshet shqiptare që sundojnë në mbretërinë e Instagramit
 • - Udhëtimet me stil të Edës, Teas dhe Evisës
~ Verë 2019 ~ Lexo online

Living Nr. 33

 • - Mesazhi i fshehtë i Iris Luarasit
 • - Një apartament i stilit minimalist skandinav
 • - Tavolina ideale për Pashkë nga Olga
 • - Evi Reçi - si një Margjelo
 • - Familja Kuqezi - njihuni me personazhet e serialit më të ri televiziv në Tring
 • - Rikthimi në ekran i Iva Kalemit - Flet fytyra e re lajmeve në Vizion Plus
 • - Kulla e Arnume - destinacioni më i ri fundjavës
 • - Ferma e gomaricave - Harrojeni qumështin e dallëndyshes: tani thuhet "qumësht gomarice"
 • - Tani mund të jetosh deri në 100 vjet - dieta e jetëgjatësisë nga Valter Longo
~ Pranverë 2019 ~ Lexo online

Living Nr. 32

 • - Dhjetori i dhuratave të Anila Çelës / shopping në ETC
 • - Pyjama Party / një festë blogeresh me stil
 • - Grimi i duhur për festa
 • - Një shtëpi për festë e frymëzuar nga udhëtimet
 • - Ide dhuratash nga Living
 • - Dosier: Mision i mundur: Mirjam Huta, Klodi Mengri, Elona Nallbani
 • - Për festa në shtëpinë e Julka Gramos
 • - Arilena Ara vë emrin mbi platin
 • - Krishtlindja ime e parë
 • - Kur ledhat e mamave frymëzojnë stilistët
~ Dimer 2018 ~ Lexo online

Living Nr. 31

 • - Afërdita Dreshaj Kindl - Jeta ime e re, çdo ditë si një muaj mjalti
 • - 10 shenjat paralajmëruese të sëmundjes së alzhajmerit
 • - Në gardërobën e motrave Kapo
 • - Magjia e kapelave - Love me or Hate me
 • - Të vishesh me fotot e Marubit
 • - Elsa dhe Vishal - një dashuri shkodrano - bollivudiane
 • - Të ndërrosh profesion për pasion: Ilir Harxhi, Dorina Kaca, Ergys Mita
 • - 40 produkte bukurie must have për sezonin
 • - Kundër rrymës: një gazetare pa rrjete sociale
 • - Luksi në apartamente minimaliste
 • - (PA)DREJTËSIA sipas TONI GOGUT
~ Vjeshtë 2018 ~ Lexo online

Living Nr. 30

 • - Turban mania, trendi i verës
 • - Migers Bineri, një shqiptar në Bollivud
 • - Aurela, from Canada with fashion
 • - Në familjen e Florenca Bellovës dhe Artan Imamit
 • - Living Ambasador, zonja e ambasadorit turk në Tiranë
 • - Piknik si qëmoti
 • - Fior di Bosco, shtëpia ku dua të jetoj
 • - Rozmarina, një blog gatimi ndryshe
 • - Një vilë balineze në Tiranë
 • - Tolgahan Sayisman: Shqipëria, atdheu im i dytë
 • - Leta Kapela, modeli i gruas që frymëzon të bukurën pa kohë
 • - Street style
~ Verë 2018 ~ Lexo online

Living Nr. 29

 • - Nga puna në party vetëm me 4 produkte bukurie
 • - Nensi Bregu, arkitektja e shtëpisë së ëndrrave
 • - Bukuria e padiskutueshme e dashurisë për Japoninë
 • - Kaleidoskop trendi pranveror
 • - 44 ngjyrat e Ildës
 • - Golat extra të Mikaelës
 • - Shopping day Galeria ETC
 • - Të jetosh bukur me Xhanin dhe Brunës
 • - Zhaklinë Dhimojani, metamorfoza e Mimoza lasticës
 • - Pranvera me një lule vjen
 • - Fuqia femërore
 • - Rafaela Rica, detox në 10 ditë me Ayrveda
~ Pranverë 2018 ~ Lexo online

Living Nr. 28

 • - Adrola Dushi – Babagjyshi të më sjellë Troin
 • - Jonida Cepani – udhëtoj, shijoj, mësoj
 • - Living shopping – 100 ide dhuratash
 • - Dhjetor i ëmbël me 2XL
 • - Erinda Ballanca – Festa në shtëpinë e avokates së popullit
 • - Hetem Ramadani – Tani kemi mundësi të jetojmë 140 vjeç
 • - 4 menu festive nga Linda
 • - Vishu me stil për festa – nga Santa&Stela
 • - Si të grimohemi natën e ndërrimit të viteve?
 • - Vasil Naçi: Mentori i motivimit të Shqiptarëve
 • - Ushqimet që shpëtojne jetë
 • - Vitrina e librit - titujt më të rinj që propozon shtëpia botuese "Living"
~ Dimër 2017 ~ Lexo online

Living Nr. 27

 • - Just drive
 • - Sugjerime nga Stela & Santa per nje stil BIO të vjeshtës
 • - Një apartament minimalist me ngjyrat e tokës
 • - 3-shi i ëmbël i Estelës
 • - San Pietro Hotel & Residences, Shqipëria e resorteve me 5 yje dhe e standardeve europiane për turizëm
 • - Në shtëpinë e kapitenit të shqiptarëve
 • - Alketa Xhafa, naked në Tiranë
 • - Eye contact, eksperimenti më i madh botëror vjen në Shqipëri
 • - Receta të stinës nga Linda Fishta
 • - Patoku, aty ku perëndimi përthyen qiellin safarian
 • - Sytë janë pasqyra e shpirtit, por gjuha është pasqyra e shëndetit
~ Vjeshtë 2017 ~ Lexo online

Living Nr. 26

 • - Living bën 5 vjeç
 • - Të vishesh me stil në pushime
 • - Këshilla bukurie nën çadër
 • - Një shtëpi plot stil, hapësirë dhe ngjyra
 • - Lirika Matoshi: të bësh art me geta
 • - 30 receta verore nga Linda Fishta
 • - Pushime ëndrrash në Sueno Deluxe
 • - Turi dhe Orinda, kur dashuritë e mëdha ngjiten në altar
 • - Happy summer from Albania
 • - Djem që qëndisin, e ku qëndron problemi këtu
 • - Bukuri XXL në plazh
 • - Klubi i vajzave kalorëse
~ Vere 2017 ~ Lexo online

Living Nr. 25

 • - Te lundrosh ne stilin Ship’n Shore
 • - Heronjtë për kujdesin e lëkurës dhe flokëve në verë
 • - Një shtëpi e vogël dhe modern e stilit retro
 • - Receta të stinës nga Linda Fishta
 • - Në perandorinë e Tolgahanit dhe Almedës
 • - Less is more, një vilë me pamje nga deti
 • - Roberto Mazzura, ne italianët e Shqipërisë
 • - Julian Plaku, shqiptari që solli kuzhinën në një pajisje të vetme
 • - Në botën e yjeve të Katerinës
 • - Crossfit, të stërvitesh si Spartanët
 • - Anisa Kadare, nga Bocconi në fermë
 • - Tenerife, ishulli i verës së përjetshme
~ Pranvere 2017 ~ Lexo online

Living Nr. 24

 • - Flower power, Agnesa Vuthaj
 • - Një kafe me vajzat aspak të ngjashme të TIP
 • - Fior di Bosko, aty ku shtëpia e ëndërrave bëhet realitet
 • - Hetem Ramadani, kam zbuluar eliksirin e përjetësisë
 • - Një apartament klasik i riinterpretuar
 • - Golat e Eva Muratit fq
 • - Samiti që u solli Shqiptarëve paqen
 • - Lëreni shpirtin të fluturojë
 • - Maska bukurie, e di që mund ta bësh vetë
 • - Avignon, kryeqyteti i verës dhe kulinarisë
 • - Receta të stinës nga Linda Fishta
~ Pranvere 2017 ~ Lexo online

Living Nr. 23

 • - Bruna në botën e çudirave
 • - Receta festive nga Lind Fishta
 • - Navidad si que vales
 • - Viti magjik i Elia Zogut
 • - Elbasan i bukur Elbasan
 • - Festa me Ciljetën dhe Fernandon
 • - Ema Savahl takon Ema Kojën
 • - Romancë në dimer
 • - Dekore me rula letrash higjenike
 • - Me tartan të tana i ban
 • - Gëzuar në gjuhën e veganëve
 • - Nën një portokalle
~ Dimer 2016 ~ Lexo online

Living Nr. 22

 • - Në Shkodrën e Rosela Gjylbegut
 • - E bukur në vjeshtë...
 • - Nën tingullin e një libri
 • - Red is the new red(të bukur si flokëkuqtë)
 • - Christina Busi, një shtëpi-muze në Kombinat
 • - Rudina Magjistar, ndryshimi që solli faktori Mia
 • - Receta me vaj ulliri
 • - Bukën tonë të përditshme falna sot
 • - Ide sezoni
 • - Kopshti në kunguj
 • - Dita e tmerrit...
 • - Zonjëzat e Bela Maçit
 • - Jeta sedentare, po aq e rrezikshme sa duhanpirja
~ Vjeshte 2016 ~ Lexo online

Living Nr. 21

 • - Ajola Xoxa loves Tirana
 • - Kujdesi për lëkurën gjatë verës
 • - Viti i papagallit, parajsa tropikale
 • - Living, një koleksion unik me pokemonë
 • - Një apartament i vogël, i madh
 • - Jeta e re e Sadije Berishës
 • - "Shpirti i egër" që gjeti paqen
 • - Ekskluzive, Vittorio Sgarbi, babai i një shqiptareje
 • - Besa Myftiu për martesën e hapur
 • - Kur ikin të gjithë, qyteti më mbetet mua
 • - 40 receta verore nga Linda Fishta
 • - Rikthimi i bujshëm i kuadrateve
 • - Del nga koma, zbulon se është piktore
~ Vere 2016 ~ Lexo online

Living Nr. 20

 • - HOLA verë! Gardëroba vija-vija... me Brunilda Lahen
 • - Të bukur në diell: Make up-i, lëkura, flokët... gjithçka
 • - Dita Ndërkombëtare e Ndërgjegjësimit për albinizmin
 • - Interier design: fjalëkalimi i sezonit dritë dhe ngjyra
 • - Gjithçka që Valbona Selimllari (s)thotë
 • - Bohemian rapsody... Romanca boho...
 • - Moda sipas Jonida Maliqit
 • - Bashkë për të ndihmuar harresën
 • - Lasi indian, "dhalli i ri"
 • - Karavastaja, parajsa e fshehur e Shqipërisë.
~ Vere 2016 ~ Lexo online

Living Nr. 19

 • - Lingerie, armët e vërteta të një femre
 • - Përgatiteni lëkurën tuaj për ardhjen e pranverës
 • - Në rezidencën e Ambasadës Braziliane në Tiranë, me zonjën Tania Ramos: Saudades do Brasil Mama Africa, Andresa Ambrosio
 • - Një apartament me kontrast stilistik
 • - Kodra e artit, një qytezë- galeri arti
 • - Pranverë në oborrin mbretëror
 • - Kapele të modës së lartë
 • - 30 receta pranverore nga Linda Fishta
 • - Fshatarka / Agnesa Vuthaj
 • - Vajza që "ngrin pranverën në bizhuteri
 • - Parfum nga duart e tua
 • - Playa del Carmen
~ Pranvere 2016 ~ Lexo online

Living Nr. 18

 • - Sweet December me Eva Muratin
 • - Thuaj Gëzuar me kartolinën që e krijon ti
 • - Dos es meglio que one
 • - Luani me pamjen tuaj, ҫdo natë një pamje e re
 • - Të dekorosh shtëpinë për festat e fundvitit
 • - Krishlindje jo dhe aq klasike
 • - Im from Slovenia
 • - Erdhi koha të gëzojmë në botën magjike të Jona Hadërit
 • - Floriana ecën vetë
 • - Të jetosh si soprano me Ermonela Jahon
 • - Gianni De Biasi, kampion edhe jashtë fushe
 • - Trendi i momentit, pse të rriturit (duhet) të ngjyrosin
 • - Receta festive nga Linda Fishta
~ Dimer 2015 ~ Lexo online

Living Nr. 17

 • - Gabriel një ëngjëll për Hueydën
 • - Tendencat e grimit për vjeshtën
 • - Shtëpia e Artës, arratisje nga Tirana
 • - Për hallouin tek Bruna & Xhani ne My Living
 • - Into the wild/editorial mode
 • - Ritakim me Enxhi Ninin
 • - Veshur me pafajësi
 • - Emine Cunmulaj, me këmbë në tokë
 • - Fëmijët me sindromën Down
 • - The Great Dancing /Gatsby with the Stars
 • - Living Ambasador, aromë Maroku
 • - Një austronaute në Living
 • - Vajza e Henna Tatto-ve
~ Vjeshte 2015 ~ Lexo online

Living Nr. 16

 • - Duke pritur perëndimin e diellit me Olta Gixharin
 • - Hej LIVING u be 3 vjeҫ
 • - Fashion blogger, lind apo bëhesh
 • - Eni Ҫobani, shihemi në postera
 • - Les Rosese de France, në Rezidencën Franceze
 • - Armina Mevlani, për lidhjen me modën, marrëdhëniet me prindërit dhe të kaluarën
 • - Jeta nën ujë
 • - Blind Salty Taste
 • - Ëndërruar nga nuset, prodhuar nga Geraldina; Cornwalls, what"s Love
 • - Aromë vere në kuzhinë
~ Vere 2015 ~ Lexo online

Living Nr. 15

 • - Rikthim në vitet 70" me Irena Kitën
 • - Qershi, jo vetëm 1 muaj
 • - Rezarta Skifteri, Shopping smart, feeling queen
 • - Fatos Risto, fashion show me colours
 • - Vera Ora, si të rritësh një yll
 • - Pimë një ҫaj e flasim me Edi Gogun
 • - Jonida Maliqi, për familjen dhe verën
 • - Në shtëpinë e paqtë të palestinezëve me Ghada Al Najjar
 • - (Të vazhdosh) të jetosh në fshat, Gjergji Bojaxhi
 • - My Tring IPTV, televizioni nën komandën tuaj
 • - Adoptuam një fëmijë me sindromën Down
 • - Një copëz Etiopie në Tiranë
 • - Lundrim në shijet e Marinës
~ Vere 2015 ~ Lexo online

Living Nr. 14

 • - Evi Reҫi: "Çfarë mësova për veten në Dancing"
 • - Pierre Cardin, tani me show room të ri në bllok
 • - Shtëpi: Dizajni atipik i një apartamenti të vjetër
 • - Këshilla për flokët, lëkurën, makijazhin, parfumin etj
 • - Living Ambasador: Je suis Isabelle
 • - Në stilin vintage me Blerina Bajkon
 • - Blind Taste, "luftë" VIP-ash në kuzhinë
 • - Living "takon" Benedetta Parodin
 • - Aurela Hoxha, ja "mbretëreshat" shqiptare të shopping-ut
 • - Gëzuar Pashkët! Një menu "ndryshe" nga Conad
 • - Bëje vet! Pa vezë, nuk ka Pashkë
 • - Yoga për gjithë familjen... edhe për +2 vjeç
 • - 45 Receta të shpejta dhe të shijshme
~ Pranvere 2015 ~ Lexo online

Living Nr. 13

 • - 2014, Një vit i rëndësishëm për 6 zonja
 • - Një look i gëzueshëm festiv me Enada At"Nikollën
 • - Të guxosh në ide si Silvana
 • - Receta festive per femije me Makaronat Arbella
 • - Dolce Manjola në një Dolce Casa
 • - Tuna, dancing on ice
 • - Krishtlindje me Conad
 • - Nostalgjia pastel / Krishlindje prej letre
 • - Krishtlindja ime e parë
 • - Një apartament antikonformist në Tiranë
 • - Shkova per te blere nje shtepi dhe u bera investitore
 • - Gëzueshëm me sharm për Living
 • - Një vizitë ne Rezidencen Italiane
~ Dimer 2015 ~ Lexo online

Living Nr. 12

 • - EMA SAVAHL në Javën e Modës në Paris
 • - Floriana Garo, jo vetëm e bukur
 • - 4 receta shumë të shijshme nga Pastat Arbella
 • - Fjodora FJORA: “Jam bërë nënë” ekskluzivisht për Living
 • - Kujdesi ndaj lëkurës në vjeshtë
 • - 4 shtëpi frymëzuese dhe plot ide
 • - Një udhëtim në kulturën kuvajtiane
 • - Të pikturosh me Tym
 • - Speciale Halloween veshje, dekorim dhe receta
 • - Dr. Iris në "skanerin" e Living
 • - Agnesa Vuthaj, Hirushja e Prishtinës
 • - Kalërimi, një pasion për gjithë familjen
~ Vjeshte 2014 ~

Living Nr. 11

 • - Ndjesia e së bardhës
 • - Mëngjes francez në Living
 • - Receta verore të shpejta dhe të shijshme
 • - Valbona Selimllari, pushime me motrat
 • - Te gjithe të çmendur pas Anxhela Martinit
 • - My Tring iptv, televizioni i së nesërmes mbërrin sot nga Tring
 • - Dalina Buzi, kam diҫka që shumeë e duan
 • - Një fermë për të ushqyer shpirtin
 • - Receta të ftohta
 • - Esenca e verës, receta në 10 minuta
 • - Apartament i ngrohtë, me ngjyra natyrale
 • - Alba Danaj, Znj. Chanel
 • - Shtëpia e parë eko shqiptare në Living
~ Speciale Vere 2014 ~ Lexo online

Living Nr. 10

 • - Elegancë në Living
 • - Të bësh punën ideale
 • - Ne kopshtin e pasioneve
 • - Festë çaji ne rezidencën angleze
 • - Rikthimi i Princesësh Elia
 • - MY Tring IPTV, prezanton te ardhmen e televizionit
 • - Receta për zonjat ne karriere
 • - Gentiana Sula, Te jetosh me gëzim ndryshimin është arsye
 • - ALKETA VEJSIU: "Në mënyrën time"!
 • - BABY SHOWER... Tani Është djalë
 • - STIL ZYRE – 6 veshje, 3 kombinime për ne zyre
 • - Mëngjes italian në LIVING
 • - Cote D"Azur, Në zemër të rivierës franceze
~ Vere 2014 ~ Lexo online

Living Nr. 9

 • - EDITORIAL FASHION - "Mirë se vjen pranverë", me Klea Huta!
 • - Një shtëpi me mbresa udhëtimesh!
 • - Macaron i thotë të gjitha; ëmbëlsirat trendy që kanë bërë histori!
 • - VEZËT E PASHKËVE - Të ngjisësh apo ngjyrosësh? Kjo është çështja!
 • - Holta Dulaku: "Shtëpia, bota ime..."
 • - Kujdesi për lëkurën në pranverë
 • - Si të organizoni një baby shower për vajza!
 • - Fashion në Instagram... trendy i ri i rrjeteve sociale!
 • - Shtëpizat me ngjyra; artizanati shqiptar pushton Europën!
 • - Shalom në Shtëpinë e Hebrenjve
 • - Agroturizëm: Një kujtim nga ferma Buxheli...
~ Pranvere 2014 ~ Lexo online

Living Nr. 8

 • - Floke bore
 • - Bardhesi
 • - Impresion dimri me Orinda Huten
 • - Alice in a realand
 • - Stili i luksit imperial
 • - Ky eshte Joeli
 • - Duam te pergatitemi per bebet tona
 • - Per nje gote vere
 • - United colors of love
 • - Ngjyra edhe ne tryeze
 • - Me shume dashuri
 • - Thuaj te dua ne menyre origjinale
 • - Merre veten me te mira
~ Dimer 2014 ~ Lexo online

Living Nr. 7

 • - "Vjeshtë në Prizren", editorial fashion me të bukurën Agnesa Vuthaj
 • - Një kungull, shumë ide. Jo vetëm Halloween
 • - Festë shqiptare falenderimesh; gjithçka mbi traditën e bukur amerikane
 • - Një shtëpi me stile miks, për një arredim unik
 • - Arbana Osmani: Pasioni për kuzhinën dhe udhëtimet
 • - Prekje vjeshte; kopësht me fruta shumëngjyrëshe në tavolinë
 • - Një pasion ndryshe. Sporti i bukur i hipizmit në Shqipëri
 • - Marco Greco, shefi i kuzhinës që la Italinë për Vlorën
 • - Bëmë mama, të të ngjaj! Këshilla mode për nënat dhe fëmijët
 • - Festë në shtëpi! Shiko si argëtohem... me shumë pak para!
~ Vjeshte 2013 ~ Lexo online

Living Nr. 6

 • - Gati për plazh? Këshilla bukurie dhe mode për një verë të gëzueshme...
 • - Ana Marinarja. Aventurat e marinares së parë dhe të vetme shqiptare.
 • - Një shtëpi plazhi elegante... 100 % shqiptare.
 • - Jonida Maliqi, LIVING style - +30 vjeç nis jeta
 • - 5 plazhet më të bukura shqiptare
 • - Një dietologe, një instruktor dhe 28 ditë për të humbur 4 kg...
 • - Dentital, një klinike dentare dhe kirurgjie estetike nga ekspertët italianë.
 • - Përshëndetje Diell-me Eli Farën... ... Një praktikë Yoga buzë detit.
~ Speciale Vere 2013 ~ Lexo online

Living Nr. 5

 • - Dita fashion e Aniles, Brunes dhe Lorit
 • - Koha e trendafilave
 • - Soni dhe Mirko That's amore
 • - Bimet aromatike ose bimet e shendetit
 • - Djali i kapeleve te arta Renato Mekolli
 • - Dentital, nje klinike dentare dhe kirurgjie estetike nga eksertet italiane
 • - Feste grile ne plazh
 • - Aristokracia e kemishes se bardhe
 • - Pije te nxehta te ftohta
 • - Stil dhe shije
 • - Te qendisesh per pasion
 • - Te martohesh me Living Speciale
 • - Hilmije Kosovrasti, kur mosha nuk ka rendesi
~ Vere 2013 ~ Lexo online

Living Nr. 4

 • - Si asnjehere tjeter nje reviste me dy kopertina
 • - Ne shtepi per krishtlindje dhe Shopping me Valbona Selimllarin
 • - 107 ide, receta & Dhurata festive
 • - Ne shtepi per krishtlindje, nje shtepi reale ne Tirane
 • - Me pak stres me shume harmoni per festa
 • - Ja si festojne personazhet tane: emrat me radhe.......
 • - i dashur babagjysh femijet duan dhurata
 • - Ne Korce per Krishtlindje
 • - Per shume vjet ju befte mire, menu e darkes se vitit te ri.
 • - Bimet qe celin ne dimer
 • - Sportet Dimerore : Gati per ski
 • - Finlanda ne syte e nje femije
 • - Fustani i zi mbush 80 vjec
~ Pranvere 2013 ~ Lexo online

Living Nr. 3

 • - 107 ide, receta & Dhurata festive
 • - Ne shtepi per krishtlindje, nje shtepi reale ne Tirane
 • - Me pak stres me shume harmoni per festa
 • - Ja si festojne personazhet tane: emrat me radhe...
 • - I dashur babagjysh femijet duan dhurata
 • - Ne Korce per Krishtlindje
 • - Per shume vjet ju befte mire, menu e darkes se vitit te ri.
 • - Bimet qe celin ne dimer
 • - Sportet Dimerore : Gati per ski
 • - Finlanda ne syte e nje femije
 • - Fustani I zi mbush 80 vjec
 • - Veshja dhe aksesore
 • - Si te parandalosh & trajtosh virozat e dimrit
 • - Trishtimi dimeror, armiku I humorit
~ Dimer 2013 ~ Lexo online

Living Nr. 2

 • - Gjithcka per tendecat e fundit te modes
 • - Arredimi dhe ngjyrat qe duhen perdorur
 • - 50 aksesoret e domosdoshem ne stinen e vjeshtes
 • - Veganizmi nje risi e re ne Shqiperi
 • - Stili i jetes sipas Gjergj Bojaxhi -ut
 • - Si ta besh me te bukur me te bukur diten e dasmes tende
 • - Shume keshilla bukurie dhe Shendeti.
~ Vjeshte 2012 ~ Lexo online

Living Nr. 1

 • - 107 ide perte jetuar bukur
 • - Zbuloni shtepine e muajit
 • - 10 mjekë per 99 keshilla
 • - Encikloperdia e luleve
 • - Ofertat Last Minute
 • - 31 receta ndryshe, gatime te shpejta dhe te lehta
 • - Trishtimi dimeror, armiku I humorit
~ Vere 2012 ~ Lexo online