Personazh / 23 Dhjetor 2022, 12:32

Si "baba" i tre bebushave, në çantën e Niko Komanit s'duhet të mungojë kurrë kjo gjë

Si "baba" i tre bebushave, në çantën e Niko Komanit

Ai është pa diskutim një nga personazhet më "cool" në showbiz-in shqiptar. Një stilist i talentuar, madje s’do e ekzagjeronim aspak nëse e quajmë kameleon të fashion-it, i pasionuar pas së bukurës në të gjitha format e saj. E kush tjetër përveç Niko Komanit mund t’i "mbajë veshur”"më së miri të gjitha këto cilësi.

Së fundmi ai na ka zbuluar se çfarë mban në çantën e tij dhe nga të gjithë personazhet e deritanishme, lexoni gjithashtu Fjodora Fjora nuk del kurrë nga shtëpia pa futur në çantë këtë objekt, do të habiteni kur ta shihni dhe Në çantën e Zhaklin Lekatarit gjen "thesare", por e dini cila është gjëja më e rëndësishme për të, Niko ka "gjithçka" ka aty brenda.

Telefoni është bërë pjesë e pandashme e përditshmërisë sonë dhe Niko mban jo një, por dy të tillë me vete, pa harruar karikuesët e zakonshëm dhe një power bank (karikues universal). Dihet që është gjithmonë i zënë me projekte ndaj në çantën e tij gjendet gjithmonë një bllok shënimesh.

Si baba i tre "bebushave", një Boxer dhe dy French Bulldog, stilisti mban gjithmonë me vete ushqime dhe aksesorë për qentë. I pëlqen të koleksionojë syze, ora apo parfume. Parfumi  i flokëve dhe antidjersa janë “MUST” për Nikon dhe i merr gjithmonë me vete.

Doni të dini akoma për të? Zbulojeni në videon e mëposhtme, si dhe mos harroni të bëni Subscribe në kanalin tonë Living Albania.

ne çanten time niko komani living

Horoskop