Horoskopi

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Vjetor 2022

Jupiteri do të qëndrojë në shenjën tuaj gjatë gjysmës së parë të vitit, ndaj nisni të mendoni për gj...

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Mujor KORRIK

Qielli garanton sukses për të gjithë ata që kanë atë që duhet dhe kohët e fundit kanë treguar profesionalizëm ...

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Javor 18-24 shtator

Të dashur Peshq, horoskopi për javën nga 18 shtatori deri më 24 shtator ju sheh ende duke luftuar dita-ditës për t’i bë...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Vjetor 2022

Energjitë tuaja duhet t’i përdorni më mirë gjatë vitit 2022. Nuk lejohen shpërdorimet e kota, si të kohës ashtu ed...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Mujor

Korriku i zbut pak tensionet e qershorit, Marsi nuk do të jetë më kundër duke filluar nga data 10, megjithatë nuk mund të për...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Javor 18-24 shtator

Të dashur Ujorë, Marsi në shenjën tuaj është një dhuratë e shkëlqyer për ju, sepse ai nxit dëshirën ...

8 Janar 2019, 13:43 Bricjapi

Vjetor 2022

Këtë vit do të gjendeni përballë shumë zgjedhjeve, por për fat të mirë jeni aq të zotë sa të merrni ...

8 Janar 2019, 13:42 Bricjapi

Mujor KORRIK

Të lindurit nën shenjën e Bricjapit që kanë kërkuar një transferim, mund ta arrijnë këto ditë. Disave do t'u v...

8 Janar 2019, 13:42 Bricjapi

Javor 18-24 shtator

Të dashur Bricjapë, yjet e horoskopit të javës në vijim premtojnë për ditë të bukura, të balancuara në m&...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Vjetor 2022

Ky vit i ri do të nisë në mënyrën më të shfrenuar të mundshme, pasi jeni ende plot e përplot me angazhime të p...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Mujor KORRIK

Një tjetër muaj i favorshëm për të sqaruar disa çështje profesionale. Ndikimi i Saturnit duhet interpretuar si mungesë...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Javor 18-24 shtator

Të dashur Shigjetarë, yjet ju këshillojnë të vendosni rregull në jetën tuaj, si në shtëpi, në angazhimet tuaja...

8 Janar 2019, 13:40 Akrepi

Vjetor 2022

Përgatituni për një vit të mbushur plot me fishekzjarrë. Jo gjithmonë do ta keni të lehtë, por një gjë ës...

8 Janar 2019, 13:40 Akrepi

Mujor KORRIK

Marsi nuk do të ndikojë më negativisht në shenjën tuaj që nga data 10. Ka të ngjarë që ta keni vënë s&eum...

8 Janar 2019, 13:39 Akrepi

Javor 18-24 shtator

Të dashur Akrepa, horoskopi i javës nga data 18 shtator deri më 24 shtator ju dhuron dy ditë me fat, të martën dhe të më...

8 Janar 2019, 13:39 Peshorja

Vjetor 2022

Vini rregullin në jetën tuaj në vitin 2022. Gjëja e fundit për të cilën keni nevojë është një jetë k...

8 Janar 2019, 13:38 Peshorja

Mujor KORRIK

Korriku karakterizohet nga revolucioni në jetën tuaj, por këtë herë pozitivisht. Marsi dhe Venusi pozitiv ju ndihmojnë të duk...

8 Janar 2019, 13:38 Peshorja

Javor 18-24 shtator

Të dashura Peshore, ju i keni shumë të qarta qëllimet që i keni vënë vetes dhe për këtë arsye dita-ditës ...

8 Janar 2019, 13:38 Virgjëresha

Vjetor 2022

Këtë vit duhet t’i kushtoni më shumë rëndësi jetës suaj sentimentale. Sigurisht, që keni plot detyra dhe përg...

8 Janar 2019, 13:37 Virgjëresha

Mujor KORRIK

Ky është një tjetër muaj i mbarë për biznesin tuaj. Sidoqoftë, mund të ketë momente lodhjeje të madhe, pë...

8 Janar 2019, 13:37 Virgjëresha

Javor 18-24 shtator

Të dashura Virgjëresha, edhe për këtë javë mbeteni mbretërit dhe mbretëreshat e horoskopit. Dielli vazhdon t’ju of...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Vjetor 2022

Këtë vit të ri gjithçka do të jetë më e shfrenuar për të lindurit e kësaj shenje. Keni kuptuar se nuk doni t...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Mujor KORRIK

Ndikimi i Marsit dhe Venusit në shenjën tuaj ju nxit dëshirën për të vepruar, por do të keni probleme të vogla për ...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Javor 18-24 shtator

Të dashur Luanë, shijojeni sërish praninë e Venusit vezullues në shenjën tuaj, që ju sheh si mbretërit dhe mbretëre...

8 Janar 2019, 13:36 Gaforrja

Vjetor 2022

Takimet që do të realizoni gjatë muajve të parë të vitit do t’i hapin udhë shumë takimeve të tjera. Zgjidhni ...

8 Janar 2019, 13:35 Gaforrja

Mujor MAJ

y është një nga muajt më të rëndësishëm të vitit, sepse tani e tutje do të vendosni për gjërat q&eum...

8 Janar 2019, 13:35 Gaforrja

Javor 18-24 shtator

Të dashura Gaforre, kjo do të jetë një javë e mbarë për ju. Gjithçka do të shkojë mirë në aspektin...

8 Janar 2019, 13:34 Binjakët

Vjetor 2022

Këtë vit duhet t’i merrni gjërat shumë seriozisht, pasi s’mund të humbni më kohë. Dëshira juaj për t&eu...

8 Janar 2019, 13:34 Binjakët

Mujor KORRIK

Nëse keni një punë me kohë të plotë, keni punuar për një kohë të gjatë dhe dëshironi të ndrysho...

8 Janar 2019, 13:33 Binjakët

Javor 18-24 shtator

Yjet do t’ju ndihmojnë duke ju dhënë forcë dhe kështu do të mund t’i mbroni bindjet tuaja deri në fund. Gjatë...

8 Janar 2019, 13:33 Demi

Vjetor 2022

Shfrytëzoni më së miri gjashtë muajt e parë të vitit për të arritur objektivat tuaja; pjesa e dytë e vitit do t&eum...

8 Janar 2019, 13:33 Demi

Mujor KORRIK

Marsi nuk do të ketë më ndikim negativ që nga data 10. Korriku krijon perspektiva të mira profesionalisht. Ata që kanë pasur ...

8 Janar 2019, 13:32 Demi

Javor 18-24 shtator

Kjo është një periudhë e shkëlqyer për t’iu rikthyer aktiviteteve të punës, si liderë të vërtet&eum...

8 Janar 2019, 13:30 Dashi

Vjetor 2022

Viti 2022 për të lindurit e shenjës së Dashit do të ndahet në dy pjesë: e para deri në maj, e cila do të jetë ...

8 Janar 2019, 13:29 Dashi

Mujor KORRIK

Muaj i rëndësishëm në sajë të ndikimit interesant të Venusit dhe Marsit. Për çështjet profesionale, Mër...

8 Janar 2019, 13:29 Dashi

Javor 18-24 shtator

Yjet ju këshillojnë që t’i shikoni gjërat më me gjakftohtësi. Durimi do të jetë arma juaj më e mirë, pas...