Turizmi / 20 Nëntor 2023, 15:26

Melia Durrës vishet kuq'e zi, destinacioni më IN në Shqipëri ju mirëpret të shijoni festat e nëntorit në mënyrë të paharrueshme

Melia Durrës vishet kuq'e zi, destinacioni më IN në

“Perla e Ballkanit”, “Karaibet e Evropës i gjeni në Shqipëri”, “Toka e shqiponjave që po eklipson Kroacinë”, janë këto disa prej titujve kryësorë të medieve më të njohura ndërkombëtare, të cilat i kanë kushtuar faqe e faqe të tëra vendit tonë, duke e cilësuar si zbulimin më joshës të këtyre viteve të fundit.

Zhvillimi i vrullshëm turistik është shoqëruar gjithashtu me zhvillimin e strukturave të reja hospitalizuese, për këtë arsye më 26 maj të vitit 2023  investitorë shqiptarë e të huaj, politikanë dhe personazhe të njohura morën pjesë në hapjen e hotelit më të madh në Ballkan, "Melia Durrës", oazën përrallore me 5 yje ku mund të kaloni pushimet e ëndrrave.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meliá Durres (@meliadurres)

Melia Durrës” ofron një arratisje të paharrueshme në zemër të Adriatikut, ku mund të shijoni jo vetëm natyrën e paqtë që duket sikur ka dalë nga një tablo impresioniste e shekullit të kaluar, por edhe një kuzhinë të jashtëzakonshme, ambiente argëtuese për të rritur dhe të vegjël, SPA dhe pishina të përmasave olimpike, si dhe mbi të gjitha një kulturë shërbimi të pakrahasueshme ku do të ndiheni jo si klient, por pjesë e një familjeje të madhe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meliá Durres (@meliadurres)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meliá Durres (@meliadurres)

E duke qenë se jemi në vigjilje të festave të nëntorit, “Melia Durrës” ju pret për të kaluar jo një, por 6 ditë  të paharrueshme nën tingujt e artistëve më të njohur shqiptarë. Një koncert i vërtetë që përfshin rock, jazz, blues, por edhe një quartet violinash për dashamirësit e muzikës klasike!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meliá Durres (@meliadurres)

Fytyrat e të vegjëlve tuaj do të ndriçojnë nga buzëqeshjet, pasi Playlab Tirana ka menduar edhe për ta. Kjo hapësirë e veçantë socializimi ofron lojërat më të fundit zhvillimore për fëmijë duke i mësuar të luajnë në grup dhe të bashkëveprojnë. Teksa fëmijët shijojnë një ditë të plotë në eventin më të madh të vitit: ADVENTURE DAY, prindërit mund të relaksohen dhe të shijojnë fundjavën me një super ofertë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meliá Durres (@meliadurres)

Ky hotel ofron akomodim me paketën Bed&Breakfast - 109 euro/nata. Kjo ofertë pëfshin qëndrimin në dhomën Deluxe garden view për 2 persona të rritur, mëngjes dhe përdorimin e pishinës së brendshme.

Melia Durrës vishet kuq'e zi, destinacioni më IN në

Mos prisni dhjetorin për të marrë dhe për të bërë dhurata, festat nisin më herët vetëm në "Melia Durrës". Rezervoni që tani dhe dhurojini vetes apo miqve tuaj një eksperiencë të paharrueshme në destinacionin me IN në Shqipëri dhe Ballkan.

Horoskop