21 Shkurt 2024, 13:09 Personazh

Gledisi, buçkoja i famshëm i karantinës

Nga: Ani Jaupaj Kryeredaktore: Santana Çomora Fotografia: Renato Hyselli Vendndodhja: Living District – ETC Gledisi nuk është bu&...

22 Shkurt 2024, 08:59 Astroliving

Horoskopi ditor, e enjte 22 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë enjten kjo ditë është paksa e veçantë ndaj bëni kujdes sepse do të n...

Horoskop

News

Kuzhina

1 Shkurt 2024, 10:30 Kuzhina

Tavë me perime furre

  Tavë me perime furre, një vakt i shijshëm, i lehtë, por mbi të gjitha i shëndetshëm. Përbërësit: 2 p...

31 Janar 2024, 12:31 Kuzhina

Qofte me mish në tavë 

500 gr mish i grirë1 qepë1 gotë uji oriz të zier1 vezë2 lugë miell misri ose galetëkrippiper i kuq dhe i zisalcë250 ml a...

21 Shkurt 2024, 13:09 Personazh

Gledisi, buçkoja i famshëm i karantinës

Nga: Ani Jaupaj Kryeredaktore: Santana Çomora Fotografia: Renato Hyselli Vendndodhja: Living District – ETC Gledisi nuk është bu&...

LIVING VIDEO

Astroliving

21 Shkurt 2024, 09:21 Astroliving

Horoskopi sot, 21 shkurt 2024

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Hëna është vërtet e favorshme, keni ide të qarta në dashuri. Do të p&eum...

20 Shkurt 2024, 08:53 Astroliving

Horoskopi sot, 20 shkurt 2024

DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë martën në këtë ditë do të ketë një shans për të rizbul...

19 Shkurt 2024, 08:40 Astroliving

Horoskopi sot, 19 shkurt 2024

  DashiTë lindur më: 21 Mars - 19 PrillTë hënën po hyni në një javë të komplikuar nga pikëpamja sentimen...

Mirëqënie

Familja

Modë

Specialistët Living

7 Dhjetor 2023, 12:04 Specialistët Living

Dy nga ne…

Nga: Doreada Mio Ato janë dy. Të pozicionuara, njëra në fillim dhe tjetra në fund të avionit. Njëra njofton ngritjen, tjet...

Turizmi