Horoskopi

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Vjetor 2022

Jupiteri do të qëndrojë në shenjën tuaj gjatë gjysmës së parë të vitit, ndaj nisni të mendoni për gj...

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Mujor TETOR

Gëzuar tetorin! Mund të themi se ju keni qenë shenja më pak e prekur nga Mërkuri në prapavijë. Problemet e komunikimit ju kan...

8 Janar 2019, 13:44 Peshqit

Javor 13-19 mars

Kjo është një javë në të cilën ju keni fuqinë për të bërë realitet ëndrrat dhe për të...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Vjetor 2022

Energjitë tuaja duhet t’i përdorni më mirë gjatë vitit 2022. Nuk lejohen shpërdorimet e kota, si të kohës ashtu ed...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Mujor TETOR

Gëzuar tetorin, Ujorë! Astrologët ju quajnë “jashtëtokësorët e zodiakut” për shkak të prirjes që k...

8 Janar 2019, 13:43 Ujori

Javor 13-19 mars

Megjithëse nuk besoni në kufizimet tokësore dhe materializmin, po zbuloni se nevoja juaj e lindur për siguri është më e fort&...

8 Janar 2019, 13:43 Bricjapi

Vjetor 2022

Këtë vit do të gjendeni përballë shumë zgjedhjeve, por për fat të mirë jeni aq të zotë sa të merrni ...

8 Janar 2019, 13:42 Bricjapi

Mujor TETOR

Mirë se erdhët në tetor! “Luaj fort dhe puno fort” është motoja për shumë të lindur të kësaj shenj...

8 Janar 2019, 13:42 Bricjapi

Javor 13-19 mars

Mungesa e komunikimit po ju shkakton probleme të mëdha me miqtë tuaj. Është e rëndësishme që të mendoheni para se t...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Vjetor 2022

Ky vit i ri do të nisë në mënyrën më të shfrenuar të mundshme, pasi jeni ende plot e përplot me angazhime të p...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Mujor TETOR

Mirë se erdhët në tetor! Ju jeni shenja e udhëtarëve, e dijetarëve e qoftë nëse po vizitoni një qytet apo po më...

8 Janar 2019, 13:41 Shigjetari

Javor 13-19 mars

Situata juaj aktuale po shkakton një sërë problemesh dhe po lëkund besimin tuaj. Vetëm për shkak se një marrëdhënie...

8 Janar 2019, 13:40 Akrepi

Vjetor 2022

Përgatituni për një vit të mbushur plot me fishekzjarrë. Jo gjithmonë do ta keni të lehtë, por një gjë ës...

8 Janar 2019, 13:40 Akrepi

Mujor TETOR

Gëzuar muajin tetor dhe kthimin e Diellit, të dashur Akrepa, teksa këtë muaj nis edhe sezoni juaj. Ka kaq shumë arsye për të ...

8 Janar 2019, 13:39 Akrepi

Javor 13-19 mars

Vjen një moment kur duhet të ndaloni së krahasuari veten me të tjerët. I vetmi person që vuan në këtë situatë ...

8 Janar 2019, 13:39 Peshorja

Vjetor 2022

Vini rregullin në jetën tuaj në vitin 2022. Gjëja e fundit për të cilën keni nevojë është një jetë k...

8 Janar 2019, 13:38 Peshorja

Mujor TETOR

Të dashura Peshore, muajin e shkuar i keni mbijetuar shumë problemeve për shkak të Mërkurit në prapavijë. Vonesa në pun&...

8 Janar 2019, 13:38 Peshorja

Javor 13-19 mars

Ju mund të mos jeni shefi, por kjo nuk do të thotë se nuk mund të merrni përsipër përgjegjësi. Gjatë gjithë ja...

8 Janar 2019, 13:38 Virgjëresha

Vjetor 2022

Këtë vit duhet t’i kushtoni më shumë rëndësi jetës suaj sentimentale. Sigurisht, që keni plot detyra dhe përg...

8 Janar 2019, 13:37 Virgjëresha

Mujor TETOR

Mirë se erdhët në tetor! Përveç Mërkurit që mbyll prapavijën e tij më datë 2 tetor dhe problemet e komunikim...

8 Janar 2019, 13:37 Virgjëresha

Javor 13-19 mars

Ka qenë e vështirë për ju të përqendroheni në atë që ka më shumë rëndësi në jetën tua...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Vjetor 2022

Këtë vit të ri gjithçka do të jetë më e shfrenuar për të lindurit e kësaj shenje. Keni kuptuar se nuk doni t...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Mujor TETOR

Mirë se erdhët në tetor! Si mbretërorët e zodiakut, këtë muaj do të keni shumë mundësi për të tregua...

8 Janar 2019, 13:36 Luani

Javor 13-19 mars

Ju dëshironi të kapërceni të gjithë punën e vështirë që kërkohet kur njiheni fillimisht me dikë, të ...

8 Janar 2019, 13:36 Gaforrja

Vjetor 2022

Takimet që do të realizoni gjatë muajve të parë të vitit do t’i hapin udhë shumë takimeve të tjera. Zgjidhni ...

8 Janar 2019, 13:35 Gaforrja

Mujor MARS

Zymtësia e kohëve të fundit do të kthjellohet nga lajmet e reja që do të merrni në mars. Saturni do të nisë një...

8 Janar 2019, 13:35 Gaforrja

Javor 13-19 mars

Duke qenë se në punët e zemrës gjithçka po ju shkon mirë, dëshironi që këtë javë të luani rolin e ...

8 Janar 2019, 13:34 Binjakët

Vjetor 2022

Këtë vit duhet t’i merrni gjërat shumë seriozisht, pasi s’mund të humbni më kohë. Dëshira juaj për t&eu...

8 Janar 2019, 13:34 Binjakët

Mujor MARS

Ky është një muaj i veçantë, pasi Saturni do të nisë një kalim që do të ngadalësojë gjithë ak...

8 Janar 2019, 13:33 Binjakët

Javor 13-19 mars

Kujdes: Kjo javë do të jetë emocionalisht sfiduese. Ju po zbuloni se disa anëtarë të grupit ku ju bëni pjesë nuk jan&eum...

8 Janar 2019, 13:33 Demi

Vjetor 2022

Shfrytëzoni më së miri gjashtë muajt e parë të vitit për të arritur objektivat tuaja; pjesa e dytë e vitit do t&eum...

8 Janar 2019, 13:33 Demi

Mujor MARS

Sa më shumë t’i afrohemi majit, aq më të sigurta do të jenë konfirmimet pozitive për ju, por kjo s’do të tho...

8 Janar 2019, 13:32 Demi

Javor 13-19 mars

Pranvera ka ardhur tashmë dhe kjo është koha e duhur për t’u organizuar. Sigurohuni që t’i përfundoni brenda afatit pr...

8 Janar 2019, 13:30 Dashi

Vjetor 2022

Viti 2022 për të lindurit e shenjës së Dashit do të ndahet në dy pjesë: e para deri në maj, e cila do të jetë ...

8 Janar 2019, 13:29 Dashi

Mujor MARS

Ky muaj do të jetë i suksesshëm dhe ju do të futeni plotësisht në lojë, sidomos nëse keni pasur probleme më par&eum...

8 Janar 2019, 13:29 Dashi

Javor 13-19 mars

Të qenët të pështjelluar ju ka penguar të arrini qëllimet tuaja. Tekefundit, të kesh peshën e botës mbi shpatulla &...